Korzyści z zastosowania stropu VECTOR cz. I

Zespolony Strop Gęstożebrowy VECTOR uznawany jest za jedno z najlepszych rozwiązań stropowych na rynku. Odznacza się wieloma zaletami, które trudno spotkać w innych konstrukcjach. Uzupełnia braki pozostałych stropów i łączy w sobie najlepsze cechy systemów belkowo-pustakowych. VECTOR przynosi liczne korzyści z zastosowania, nie tylko dla właścicieli budowanego bądź remontowanego domu, ale także dla projektantów czy wykonawców.

kop_2020O wyborze odpowiedniego rozwiązania stropowego powinniśmy pomyśleć już na etapie projektowania naszego wymarzonego domu. Każdy budynek powinien mieć swój plan skonstruowany przez projektanta oraz odpowiednią dokumentację. Jeśli zdecydujemy się na wybór stropu VECTOR, już na tym etapie poczujemy różnicę w porównaniu z innymi stropami.

Nasz projektant nie musi wykonywać licznych obliczeń konstrukcyjnych, korzysta z gotowych modułów o odpowiednich parametrach. Dużym ułatwieniem jest fakt, że wspomniany strop VECTOR może być stosowany uniwersalnie, bez konieczności oddzielnego projektowania każdego pomieszczenia.

Owa swoboda przekłada się także na dowolność umiejscowienia ścianek działowych. Dzięki stropowi VECTOR nie ma problemu ze stropowaniem powierzchni o zróżnicowanym kształcie i rozpiętości. Możemy przez to zaprojektować nasz dom dokładnie w taki sposób, jak chcemy, bez rezygnacji z tego bądź innego miejsca, które ograniczałyby inne rozwiązania stropowe.

Natomiast w przypadku kiedy nasz projekt domu miał zastosowane już inne rozwiązania stropowe ze względu na modułowość Vectora oraz jego uniwersalność żaden projektant nie będzie miał problemu z wprowadzeniem zmian.

Co ciekawe, projektanci nie muszą zawężać zastosowania VECTORA tylko i wyłącznie do stropów. Może on być wykorzystany także w przypadku murów oporowych czy podwalin. Takie rozwiązanie jest korzystną opcją także ze względu na poniesione koszty wykonania stropu. Brak konieczności indywidualnego projektowania jego powierzchni sprawia, że za sporządzenie planu oraz odpowiedniej dokumentacji zapłacimy o wiele mniej, niż w odwrotnym przypadku. W sytuacji, gdy budowa domu pochłania niemałe pieniądze, ważna jest każda możliwość oszczędności.

Jeśli szukacie pewnego i wytrzymałego rozwiązania, które dodatkowo ułatwia budowę i dostosowuje się do indywidualnych potrzeb, sprawdźcie naszą ofertę stropu VECTOR. Już 25 listopada będzie można osobiście przekonać się o skuteczności tego rozwiązania stropowego. Zapraszamy do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie do wzięcia udziału w II edycji konferencji „Konstrukcje budowlane 2016”, gdzie będziemy mieć przyjemność zaprezentować swoje usługi.

Pozdrawiamy, Nowoczesne budownictwo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Zaznaczone pola są obowiązkowe *

*