Nowość w branży budowlanej – zamów strop online!

Strop jest elementarnym komponentem każdej budowy. Jego trwałość i niezawodność przede wszystkim doskonale uzupełnia konstrukcję danego obiektu oraz przenosi ciężar na pionowe części profilu. Zastosowanie wysokiej jakości stropów gwarantuje solidną strukturę budynku.

336-x-280

Złap trop na strop, czyli portal stropy.pl to nowoczesna platforma komunikacyjna rynku budowlanego, której częścią został KONBET Poznań. Innowacyjny system wirtualnych zamówień stropów skupia czołowych polskich producentów i dystrybutorów z branży.

To świetne rozwiązanie zarówno dla inwestorów, jak i deweloperów, którzy wszystkie potrzebne informacje dotyczące stropów znajdą w jednym miejscu.

Projekt powstał w celu ułatwienia dostępu do informacji produktowych i porównania cen producentów stropów. Wychodząc naprzeciw potrzebom klienta, portal zawiera również aktualności z rynku budowlanego, porównywarkę stropów oraz propozycje asortymentu uzupełniającego proces budowy.

Stropy.pl jest portalem opartym na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych, pozwalającym na szybki i konkretny wybór satysfakcjonującego produktu. Platforma jest niezwykle intuicyjna i dodatkowo wyposażona w funkcję Wirtualnego Doradcy, który przy pomocy 12 pytań wskaże najlepszy wariant inwestycyjne dla każdego klienta.

Dzięki platformie online klient oszczędza swój cenny czas, decydując się na właściwy strop po uzyskaniu wszystkich niezbędnych wiadomości bezpośrednio od producentów i dystrybutorów.

Ponadto każdy strop jest opatrzony szczegółową specyfikacją oraz zdjęciami, co pozwoli klientowi zwizualizować potencjalny produkt. Informacje znajdujące się w wyszukiwarce umożliwiają analizę konkretnych modeli stropów pod względem czasu realizacji zamówienia oraz montażu.

Wybór odpowiedniego stropu wiąże się ze zwróceniem uwagi na indywidualne parametry każdego produktu, tj. termoizolację, izolację akustyczną czy gwarancję bezpieczeństwa budynku. Portal z pewnością spełni oczekiwania klienta, Wirtualny Doradca pomoże w podjęciu właściwej decyzji, a dostępne informacje z branży budowlanej wesprą realizację całej inwestycji.

Zapraszamy!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Zaznaczone pola są obowiązkowe *

*